Tapkite

partneriu

ir bendraukite su gerbėjais nauju lygiu

Kas yra idooru?

Tai sistema, kuri leidžia Jūsų gerbėjams užsisakyti asmeniškai jiems paruoštą Jūsų video žinutę, įprasminant svarbius gyvenimo momentus. Būtent tokiu būdu bus pradėtas dvipusis ryšys tarp Jūsų ir sekėjų - ilgai trunkantiems ir sėkmingiems tarpusavio santykiams

Kokia nauda?

Mūsų startuolis visų pirma galvoja apie kuo didesnės vertės sukūrimą mūsų partneriams - Jums. Naudą jausite tiek finansinę, tiek ilgalaikiuose santykiuose su gerbėjais. Betarpinis, paprastas bendras ir visiškas skaidrumas iš mūsų pusės - tik dalis priežasčių tapti mūsų partneriu.

Kaip veikia?

Užsiregistravus gausite tik patvirtintus ir jau pilnai apmokėtus užsakymus su pilna informaciją apie reikalingą atlikti video įrašą. Vidutinė įrašo trukmė yra 30 sekundžių ir jų pilnai užteks kad iš Jūsų sekėjai Jus pamiltų iš naujo. Atlikus video įrašą, jį patvirtins užsakovas, o į Jūsų sąskaitą bus pervesta už užsakymą gauta pinigų suma.

icons8-camera-200.png
icons8-play-button-200.png
icons8-growing-money-100.png
icons8-collaboration-100.png

Ką daryti toliau?

Tiesiog užpildykite anketą arba savarankiškai susisiekite nurodytais kontaktais. Pasikalbėsime apie Jūsų poreikius, norus, susipažinsime artimiau ir kartu surasime tinkamiausią būdą partnerystei.

 

Dievaži, praėjus karantinui, gal ir kavos pavyks kartu išgerti. Kodėl gi ne?

Užpildykite

anketą

Jūsų kontaktai
Pasirinkimai ir žinutė
Kaip norite, kad susisiektume?

Valio! Gavome Jūsų registracijos formą.

Netrukus su Jumis susisieksime